Posada El Remolino
| Wi-Fi | Aktiviteter Vandring Bordtennis | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Posada El Remolino Anolaima ligger inom 3 km från La Florida och cirka 25 minuter till fots från Agroindustria Europa. Det här bekväma hotellet, som vetter mot bergen, serverar amerikansk frukost till gästerna.
Anolaimas centrum kan nås på 10 minuters promenad. Villeta är belägen 20 minuters bilresa bort. Busstationen Anolaima ligger en kort bit från detta hotell.
Rummen på Posada El Remolino erbjuder terrass, och har plattskärms-TV med satellitkanaler och TV med flera kanaler. Boendet erbjuder gästerna en separat toalett och en dusch i badrummen. De privata badrummen erbjuder en separat toalett och en dusch samt bekvämligheter som badlakan och handdukar.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Vandring
- Bordtennis
Service
- Rumsservice
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Terrass
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur långt är centrum från Posada El Remolino?
Det tar 10 minuter till fots att komma från Posada El Remolino till centrum. - 🚗
Var kan vi parkera vår bil vid det bekväma Posada El Remolino?
Gäster på det bekväma Posada El Remolino kan parkera sina fordon på privat parkering. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på Posada El Remolino?
Gäster på Posada El Remolino måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på det bekväma Posada El Remolino?
Det genomsnittliga rumspriset på det bekväma Posada El Remolino är 8$. För mer information, kontakta hotellpersonalen.